Rezervovat pobyt

Fiji rituály, zážitková sauna


Zážitková (privátní sauna) pro dvě až čtyři osoby

 • Cena: 1 - 2 osoby 490 Kč / 2 hodiny, 3 - 4 osoby 690 Kč / 2 hodiny
 • Teplota v lázni: 42 – 45 °C
 • Vlhkost: 100 %
 • Kabina: 4,2 m3

Zážitková sauna poskytne komfort a soukromí Vám a Vašim blízkým. Součástí zázemí sauny je masážní sprcha a dvě relaxační lehátka. V ceně není zahrnutý vstup do wellness zóny.

Rezervace sauny v recepci Denních lázní, telefon: 518 395 506, e-mail: spa@laznehodonin.cz

Pečující rituály z PURE FIJI

Nově jsme pro Vás připravili také jedinečný zážitek z pečujících rituálů, které uvolní Vaše tělo a zklidní Vaši mysl. Samotný zážitek umocní unikátní přípravky z produktové řady Pure Fiji, které jsou vyrobeny směsí extra panenského kokosového oleje, kokosového mléka a výtažků z exotických oříšků, květin a plodů ostrova Fiji. Ostrované jižního Pacifiku užívají tyto směsi k hydrataci, výživě a ochraně pokožky a vlasů již po staletí.

Dnes vědci potvrzují, že profil těchto unikátních směsi přírodních olejů se nápadně podobá oleji produkovaným lidskou pokožkou, čímž je zajištěna optimální slučitelnost s lidskou tkání. Přípravky mají schopnost rychle se absorbovat, hydratovat a vyživit pokožku do hloubky. Jedinečné masážní rituály Pure Fiji odráží krásu, myšlenky a tradice ostrovanů Fiji, kde krása voní a tradice jsou ctěny. Exotické procedury jsou navrženy tak, aby využívaly přírodní zdroje ostrovů a zahrnovaly dary přírody a jedinečnost souostroví Fiji. Tyto rituály probouzejí mladistvý vzhled a krásu žijící v každém z nás.

1. Pohlazení z Fiji

Nechte se unést vlnami jižního Pacifiku běhém této příjemné procedury. Krémový kokosový peeling jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky a zároveň pečuje o pokožku, kterou zanechává hebkou a vyhlazenou. Následné ošetření hydratačním sprejem s obsahem kokosového oleje a výtažky exotických plodů navrací pokožce celého těla pružnost a doprává mu bohatou výživu.

Popis procedury: prohřátí těla v sauně s následným krémový peelingem a hydratací celého těla směsí panenského kokosového oleje spolu s výtažky exotických oříšků, květin a plodů z Fiji.

Ingredience: krémový peeling, hydratační sprej s pečujícím kokosovým olejem a přírodními výtažky - vonnou esenci si můžete z následujících: mango, karambola, mučenka, bílý zázvor

BÍLÝ ZÁZVOR - používá se v tradičním léčitelství a medicíně po tisíce let. Je známa pro své blahodárné a uklidňující vlastnosti. Jedná se o jemnou vůni exotické lilie s nádechem zázvoru.

MUČENKA - poodhalí Vám romantické tajemství ostrovů. Dokonalá rovnováha vůně nočních květin a ostrovních plodů s důmyslným nádechem citrusů Vás unese do tropických krajů.

MANGO - je oblíbena pro svou osvěžující vůni vyvolávající metaforu sluncem políbených dnů a konejšivých nocí. Nasládlá podmanivá vůně.

KARAMBOLA - exotické objetí tónů tropického ovoce a květin vás okouzlí, pocítíte také svěží sladkost - náznak chuti jablek s dotekem ranního slunce.

 • Doba trvání procedury: 1 hodina
 • Cena : 790 Kč

2. Medové hýčkání

Objevte pacifické tajemství krásné pokožky! Přirozenou očistou pomocí cukrového peelingu docílíte úžasných výsledků. Krystalky čerstvé cukrové třtiny z kůže odstraňují mrtvé kožní buňky, vyleští a vyčistí pokožku a uvolní zanesené póry. Cukrová třtina též obsahuje přírodní kyseliny AHA (alfa-hydroxylové kyseliny), které kůži omlazují. Za studena lisovaný panenský olej z kokosu a výtažek z exotického květového medu následně pokožku hluboce hydratuje, vyživuje a zpevňuje.

Popis procedury: prohřátí těla v sauně s následnou aplikací cukrového peelingu, na závěr ošetření pleti vyživujícím kokosovým olejem s přísadou medu z květin ostrova Fiji. Vhodná pro všechny typy pokožky.

 • Doba trvání procedury: 1 hodina
 • Cena: 790 Kč

3. Zázvorové povzbuzení

Dopřejte svému tělu očistnou sílu zázvoru! Zázračný zázvor, obsažený v detoxikační masce podporuje krevní oběh a tím napomáhá organismu při odbourávání škodlivých látek. Olej se směsí bylin umocňuje sílu zázvoru a šetrně pečuje o pokožku, které dodává potřebnou elasticitu a výživu.

Popis procedury: prohřátí těla v sauně s následnou aplikací zázvorové detoxikační celotělové masky se zábalem, závěrečné ošetření pokožky bylinným olejem.

Ingredience: zázvorová celotělová maska se zábalem, olej Herbal Fushion na celé tělo se směsí bylin.

 • Doba trvání procedury: 1 hodina
 • Cena : 790 Kč

4. Kokosová vlna z Fiji

Celotělová tlaková masáž teplými kokosovými měšci je luxusní a exotické ošetření těla s výrazným regeneračním účinkem. Tato jedinečná relaxační technika aktivuje buňky v těle a probouzí všechny jeho smysly. Uvolňuje napětí, zatuhlé svaly a ulevuje od bolesti kloubů. Pomáhá zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, napomáhá při aktivizaci sil, zlep-šuje koncentraci, upravuje spánek, odstraňuje únavu a pozitivně ovlivňuje psychický stav organismu. Při rituálu se používají nahřáté ručně vyrobené kokosové měšce, prvotřídní přípravky z panenského kokosového oleje, másla a kokosové dužiny. Tyto ingredience navíc viditelně vyživují a tonizují pleť. Masáž kokosovými měšci nastartuje samoléčebné a omlazující procesy v celém těle, dodávají mu energii a vitalitu.

 • Doba trvání procedury: 1 hodina
 • Cena: 1.190 Kč

5. Masáž horkými mušlemi

Fidžijská celotělová masáž výborně stimulují krevní oběh a lymfatický systém. Při proceduře se kombinuje termoterapie s masáží, jejíž unikátnost je v síle tepla a dotyku. Terapeutické účinky spočívají v promasírování a důkladném prohřátí svalstva a v rozproudění životní energie v těle. Důležitým prvkem celé terapie jsou nepřetržitě hřející mořské lastury a plynulý pohyb napodobující hru vln na mořském pobřeží. Díky rytmické a intuitivní masáži v rytmu mořských vln pociťujeme úžasnou relaxaci a příjemné pocity bezpečí, kdy starosti a stresy samovolně odplouvají. Na konci masáže přichází hluboký klid a harmonie, odbourána je svalová únava a nastává celková fyzická a psychická regenerace. Kůže má pevnější a zdravější vzhled.

Masáž je velmi vhodná cítíte-li se unavení nebo máte pocit zatuhlého svalstva, bolí vás záda a šíje. Velmi účinná je tato terapie i pokud trpíte problémy se spánkem nebo s koncentrací.

 • Kontraindikace:
  těhotenství
  diabetes
  srdeční onemocnění
  onkologická onemocnění
 • Doba trvání procedury : 1 hodina
 • Cena procedury: 1. 290 Kč

Klasická masáž částečná a celková a aroma masáž částečná

Aroma masáž spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky éterických a vonných olejů. Dochází k prohřátí tkání, odplavení látek. Éterické vonné oleje svým hlubokým účinkem výtečně působí na nervovou soustavu masírovaného, blahodárně působí na aktivaci či stabilizaci psychiky, dochází tak k uvolnění těla i mysli. Posiluje imunitu organizmu, ulevuje při zátěži a stresu, harmonizuje tělesné a dušení pochody, které v organizmu probíhají. Působí preventivě, ale i při akutních stavech. Kontraindikací jsou křečové žíly.

 • Délka procedury aroma masáž částečná: 20 minut (+ 5 minut na vysvlečení a oblečení) - (400Kč)
 • Délka procedury masáž horkými lávovými kameny částečná 25 minut + (5 minut vysvlečení a oblečení) - (400Kč)
 • Délka procedury klasické masáže částečné: 15 minut (+ 5 minut vysvlečení a oblečení) - (220Kč)
 • Délka procedury klasické masáže celkové: 45 minut (+ 5 minut na vysvlečení a oblečení) - (660Kč)


REZERVACE Fiji rituálů a masáží v recepci Denních lázní - telefon: 518 395 506, e-mail: spa@laznehodonin.cz
Vytisknout stránku Vytisknout stránku
3.2 46Hodnocení