Home page - Lázně Hodonín
Rekondiční pobyt - Aktivně v Hodoníně

Rekondiční pobyt - Aktivně v Hodoníně1x mapa Slovácko + zapůjčení kola na den zdarma

Buďte fit!

Buďte fit!V Hodoníně za Vojáčka

Balíček dle mého gusta

Balíček dle mého gustaDélka pobytu i skladba procedur je na Vás

Milé dámy, pobyt pro Vás

Milé dámy, pobyt pro VásHodonínský román pro ženy

Speciální léčebné programy

Speciální léčebné programyPro nemoci pohybového aparátu a cévního systému

Home page

Nejkvalitnější voda v EU

The healing springs at Hodonín Spa contain a briny iodobromine water which is among the highest quality water in Europe. Iodobromine water contains a high level of iodine salts with a low mineralisation. It has been compared to water from the Dead Sea. It has unique medicinal, preventative and regenerative effects. It is taken from boreholes almost 2 km deep, the deepest in the Czech Republic.

Péče profesionálů

We employ specialists and trained healthcare workers. During your stay you will exercise and undergo procedures which will lead to an improvement in your health. A specialised doctor will be available who will be giving you regular health check-ups.

Bohatá kultura

Enhance the enjoyment of your stay by taking advantage of a range of cultural programmes on offer. We will introduce you to the beauties of Moravské Slovácko, traditional folk music and dance. Those who enjoy dance, theatre and classical music will also find a range of activities to enjoy. Open-air concerts and trips to the surrounding region take place daily in high season.Denní lázně BLISS DAY SPA

views 3169x

Denní lázně BLISS DAY SPA

Rádi bychom Vás informovali, že do června 2015 bude probíhat v parku lázní výstavba léčebného pavilonu s názvem "Denní lázně Bliss Day Spa". Cílem nového léčebného pavilonu je rozšířit pro Vás, naše klienty lázeňské služby a zvýšit tak Vaši pohodu. Výrazně se posílí i nabídka léčebných procedur s použitím moderních technologii, které ještě více přispěkjí ke zlepšení Vašeho zdravotního stavu. V rámci infrastruktury se vytvoří i zajímavé lázeňské náměstíčko uprostřed parku. Prosíme Vás o trpělivost, která bude při výstavbě nového pavilonu potřeba, výsledek bude stát jistě za to. Děláme to pro Vás:-) A co v nových lázních najdete: relaxační bazén, vířivé koupele, jodovou gradovnu, jodové sprchy, koupel horkým vzduchem, solnou, bahenní a parní lázeň, dermatologii, světelnou a laserovou terapii, kryokomoru, cvičení na přístrojích, odpočinkové místnoti a spoustu dalších. Vizualizace nového pavilonu naleznete zde: Denní lázně - čelní pohled, Denní lázně - celý areál 1, Denní lázně - celý areál, Denní lázně

Indikační seznam pro lázeňskou péči v Lázních Hodonín

views 798x

Indikační seznam pro lázeňskou péči v Lázních Hodonín

Nový indikační seznam pro lázeňskou péči v Lázních Hodonín s platností od 1. ledna 2015 si můžete stáhnout zde: Lázně Hodonín_indikační seznam 2015. Dále pro Vás máme připraven informativní leták pro časnou pooperační rehabilitaci pacientů s endoprotézou: Lázně Hodonín_pooperacní péče 2015. Rádi Vám je zašleme i poštou. Napiště či volejte: recepce lázeňského domu Vladimír, recepce.vladimír (at) laznehodonin.cz, tel: 518 395 500.


Stáhněte si nabídku pobytů a ceníků 2015

views 2646x

Stáhněte si nabídku pobytů a ceníků 2015

Stáhněte si nabídku pobytů, ceníky, seznam stěžejních kulturních akcí a objednávku pro letošní rok - Lázně Hodonín - pobytová nabídka, ceníky, objednávka a info 2015 - rádi Vám zašleme i nový katalog. Napište si o něj na adresu: recepce.eva (at) laznehodonin.cz, nebo volejte 518 395 501.


Balíček dle mého gusta

views 2094x

Balíček dle mého gusta

Nevybrali jste si z naší nabídky pobytových balíčků? Byli jste již v hodonínských lázních a víte, které procedury prospívají Vašemu zdraví nejvíce? Sestavte si proto pobyt dle Vašeho přání a potřeb sami, tedy - " Balíček dle mého gusta". Délka pobytu i skladba procedur je na Vás. Samozřejmě jsme Vám při sestavování balíčku plně k dispozici a rádi Vám poradíme. Bližší informace naleznete zde: Balíček dle mého gusta more


Aby tělo nebolelo

views 3983x

Aby tělo nebolelo

Intenzivní léčebně regenerační 14 denní pobyt podpoří Vaše zdraví i imunitu a navíc je po celý rok s extra zvýhodněnou cenou a bonusy navíc. Lázně Hodonín se o Vás dobře postarají tak Aby tělo nebolelo


VIII. Sympozium rehabilitační a lázeňské péče

views 244x

VIII. Sympozium rehabilitační a lázeňské péče

U příležitosti 36.výročí pořádají Lázně Hodonín ve spolupráci s Okresním sdružením ČLK v Hodoníně, UNIFY a Českou asociací sester, VIII. Sympozium rehabilitační a lázeňské péče s mezinárodní účastí - VIII. Sympozium. Sympozium se uskuteční 17.dubna v kongresovém sále lázeňského domu Eva. Program naleznete zde: Závazná přihláška 2015. Je určeno odborníkům v oblasti zdravotnictví - lékařům, rehabilitačním pracovníkům a zdravotním sestrám.


Aktivně v Hodoníně

views 849x

Aktivně v Hodoníně

Oddych, rekondice a cyklo výlety. To vše nabízí pobyt Aktivně v Hodoníně. Od dubna získá navíc každý host mapu Slovácka a zapůjčení kola na den zdarma. Poznávejte na kole zdejší region a nechte se hýčkat v hodonínských lázních.


More contributions in this section (47)

Closest event (05. 04. 2015)
CM M. Miltáka ze Strážnice

News

salajka_pozv-fotoSrdečně Vás zveme na výstavu Antonína Salajky s názvem "Fotografické cykly". Vernisáž výstavy se uskuteční 31. března od 19.00 hodin v kongresovém sále lázeňského domu Eva. Výstava potrvá do 3. května. Těšíme se na Vaši návštěvu!
30. 03. 2015

velikonoce-1A co se u nás bude dít v měsíci dubnu? Kultruní program na duben 2015
02. 03. 2015

lazensky-dum-vladimirPodívejte se na videoklipy Spring a Autumn s krásnými záběry nejen našeho lázeňského parku.
11. 04. 2014

Have you visited the Spa Hodonín?
2423 / 42 %
1185 / 21 %
1832 / 32 %
301 / 5 %
Total Votes: 5741

Partners


01.jpg


We provide

 • reception and medical facilities
 • 24h service
 • rehabilitation pool with whirlpool
 • congress hall with outside terrace
 • monitored carpark
 • disabled parking
 • café and patisserie with summer tarrace
 • small shop and newsagents
 • souvenirs
 • gym
 • spa library
 • internet, Wifi connection
 • bicycle hire and storage
 • hire of nordic walking sticks
 • outside games on spa grounds
 • wide range of cultural and sightseeing events
 • gift vouchers
 • Přihlaste se k odběru novinek

  Informace o aktuálním dění na těchto stránkách
  CalmCube2 CMS · Webdesign Michal Škrabálek
  RSSFacebookPrint pageSitemap · © 2009 - 2015 Lázně Hodonín · Visitors: 3824287 (771957)
  Certifikát pro HOTEL ***LogaSvaz léčebných lázní České republikyEUROPESPA med
  Projekt Poznejte lázně v srdci jižní Moravy je spolufinancován z ROP jihovýchod