Rezervovat pobyt

Kulturně informační centrum

Kulturně informační centrum jehož součástí je kvalitně vybavená knihovna se čtenářským koutkem se nachází ve vstupním foyer lázeňského domu Eva (naproti recepce).

Kulturní referentka, ing. Mirka Čermáková - tel. č. 518 395 530 (pro ubytované klienty klapka 530) pořádá kulturní akce Lázní Hodonín a pravidelně vás informuje i o programech konaných ve městě a okolí.

Kultura v lázních

Návštěvníkům Lázní Hodonín se snažíme přiblížit neopakovatelnost moravského folklóru vystoupeními místních souborů. Na své si přijdou i milovníci koncertů vážné a moderní hudby. Zájezdy do vinných sklepů, zámků, plout řece Moravě a navštěvovat další známá místa v regionu můžete s námi po celý rok. Mezi oblíbené kulturní akcí patří bezesporu Lázeňský kulturní koktejl - zahájení lázeňské sezóny či Lázeňské vinobraní, které se každoročně konají v lázeňském areálu a jsou vyhledávány nejenom našimi hosty. Kulturní zážitky si mohou návštěvníci odnést z lázeňského amfiteátru pod širým nebem, oranžerie, nebo kulturního sálu, kde se konají pravidelné taneční a poslechové večery, besedy, výstavy, degustace vín, divadelní představení i módní přehlídky. Lázeňští hosté jsou také informováni o všech kulturních akcích, koncertech, programech a výstavách, které se konají ve městě či přilehlém okolí.

Volný čas si můžete zpestřit posezením v lázeňských kavárnách s letními terasami, nebo procházkami lázeňským parkem se spoustou příjemných zákoutí vybízejících k rozjímání a relaxaci. V těsné blízkosti parku je otevřena zimní zahrada s tropickými rostlinami z celého světa. Přístup do zahrady je bezbariérový.

V Lázních Hodonín se můžete léčit, odpočívat a poznávat krásy jižní Moravy. Cestujte s námi na kole, po vodě, do historie za zvuku folklóru a chuti vín.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
4.1 9Hodnocení