Rezervovat pobyt

Léčebné metody

Rázová vlna - novinka 2017

akustická vysokoenergetická zvuková vlna, pokrývá široké spektrum indikací. Je využívána při léčbě bolestivých onemocnění pohybového aparátu, a to převážně v ortopedii, revmatologii, neurologii, sportovní medicíně a rehabilitaci. Terapie je vhodná pro léčbu chronických, subakutních i ​v některých případech i ​akutních onemocnění pohybového systému.

Jak léčba rázovou vlnou funguje?

Aplikace rázové vlny urychluje v poškozené tkáni reparační a regenerační proces hojení převážně stimulací metabolizmu tkáně spolu s výrazným zlepšením lokálního prokrvení.

Jaká onemocnění jsou rázovou vlnou léčena?

- syndrom zmrzlého ramene a jiná bolestivá onemocnění ramenních kloubů , onemocnění loketních kloubů -„golfový" či „tenisový loket" (radiální nebo ulnární epikondylitis), achillodynie – bolestivé stavy v oblasti Achillovy šlachy, ostruha patní kosti, chronické bolesti krční, hrudní i bederní páteře při spondylarthroze páteře, léčba spoušťových bodů a zvýšené svalového napětí v oblasti kloubů a páteře, úponové bolesti (šlach a svalů) tj. tendinitídy či entezopatie a burzitídy, svalové distenze ( natažení) zejména u sportovců.

Jaká je úspěšnost terapie?

Po aplikaci 2 až 3 procedur rázovou vlnou udává více než 80 % pacientů výrazné zmírnění až vymizení obtíží.

Jak dlouho terapie trvá a jak často se aplikuje?

Terapie probíhá podle indikace lékaře v závislosti na diagnóze a charakteru obtíží. Terapie rázovou vlnou se aplikuje 1 až 2x týdně, většinou 3 až 5 aplikací.

Výhody léčby rázovou vlnou:

- má vysokou, až 95%, účinnost léčby (dle typu onemocnění) , vhodná je ošetření vhodně zvolenou reflexní technikou před aplikací rázové vlny, časově nenáročná ambulantní léčba, šetrná a dobře tolerovaná léčba bez jakýchkoli vedlejších účinků, fyzikální a pouze biologická léčba, rychlá úleva od bolesti a obnovení rozsahu pohybu.

Cena: 300Kč - rezervace: 518 395 501 (recepce Eva), přinést s sebou doporučení od obvodního nebo odborného lékaře, ortopeda, či rehabilitačního lékaře. Procedura je časována v dopoledních hodinách.


KINESIOTAPING - novinka 2017

Fyzioterapeutická metoda používaná k léčení a stimulaci pohybového aparátu.

Nalepením kinesiotapu působíme pomocí jeho tahu na sval a podkoží. Dochází tak k reflexní reakci nervových vláken, cév a lymfatických drah. Kinesiotape v oblasti fyzioterapie dokáže tišit i dlouhotrvající bolest a přináší úlevu během akutních i chronických obtíží pohybového aparátu. Uvolňuje přetížené svaly a měkké tkáně a zároveň zvyšuje napětí oslabených tkání, čímž zvyšuje jejich výkonnost. Stimuluje lymfatický systém a tím snižuje otok měkkých tkání. Pomáhá při zánětlivých stavech pohybového aparátu. Využívá se v terapii dětí i dospělých. Oblíbený je v prevenci a terapii u sportovců pro podporu stability kloubů a podporu svalové koordinace.

Kinesiotapy jsou zhotoveny z hypoalergenních 100% bavlněných materiálů bez přídavku latexu a bez přídavku jakýchkoliv léků. Je odolný proti vodě, díky vysoké flexibilitě neomezuje pohyb v běžných činnostech ani při sportovním výkonu. Obvykle je možné ponechat kinesiotaping na kůži po dobu cca 3 dnů po aplikaci.

Účinky kinesiotapingu

- prodloužení efektu terapie vykonané fyzioterapeutem, ztišení bolesti, uvolnění svalu, svalové fascie - vazivového obalu svalu, kloubního pouzdra, vazů a šlach (měkké tkáně), zlepšení propriocepce, prevence přetížení oslabených měkkých tkání, obnova svalové koordinace, čímž dochází k zlepšení držení těla, zmenšení tuhosti svalstva a svalových křečí, pomáhá udržet centrovanou polohu kloubů, zvětšení rozsahu pohybů, snížení otoku (podporuje pronikání lymfy do tkání za účelem jejich výživy a odvádění produktů metabolismu z tkání), zlepšuje krevní oběh, čímž pozitivně ovlivňuje buněčný metabolismus

Možnosti použití kinesiotapingu jsou široké

- často u sportovců při prevenci úrazu před fyzickým výkonem, bolesti periferních kloubů (zápěstí, předloktí, lokte, ramene, bursitis - bolestivý zánět tíhového váčku, přetížení Achillovy šlachy, bolesti kolene, patní ostruha, ...), záněty měkkých tkání (fascitis - zánět podkožních tkání, zánět úponu čéšky, zánět sedacího nervu, artritída...), úrazy páteře způsobený vnějšími faktory, úrazy velkých a malých kloubů, mezižeberní neuralgie, chronická bolest páteře, tenisový loket, golfový loket.

Cena: 150Kč - rezervace: 518 395 501 (recepce Eva)


Jodobromová koupel

Nejúčinnější balneologický prostředek, který léčí cévní onemocnění, pomáhá při léčbě nemocí pohybového ústrojí, nemocí neurologických, gynekologických a nemocí kožních - zlepšuje hojení, podporuje protizánětlivé účinky. Během léčby dochází ke vstřebávání jodu inhalací a kůží a sliznicemi. Z léčebného hlediska je významný právě celkový účinek, který reguluje štítná žláza a dochází ke stimulaci neurohumorálního systému zásahem do osy hypotalamus - hypofýza - s projevy regulací nervového, srdečně-cévního a endokrinního systému. Jodobromová koupel má vynikající účinky nejen při léčbě, ale i preventivní, regenerační a omlazující.

Koupel je připravována jako celková lázeň o teplotě 37°C. Je nutná konzultace s lékařem, kdy teplotu může snížit dle zdravotního stavu.

 • Volně prodejná procedura 300 Kč
 • Délka procedury: 20 minut + 10 minut celkový suchý zábal

Vinná koupel

Založena na příznivých účincích vinné révy, kterou využíváme ve formě hroznového oleje a vína. je doprovázena svěží vinnou vůní s ovocnými tóny. Ovocné kyseliny obsažené v hroznech mají regenerační, hydratační a omlazující účinky. Víno je zdrojem unikátních přírodních antioxidantů - polyfenolů. Ty účinně odbourávají volné radikály způsobující stárnutí pokožky a ztrátu elasticity, ochraňují důležité kožní lipidy a proteiny, zanechávají pleť hladkou, pružnou a jemnou a dokonce napomáhají v boji proti celulitidě.

 • Volně prodejná procedura ve variantě - červené a bílé víno 250 Kč
 • Délka procedury 20 minut + 10 minut celkový suchý zábal

Perličková koupel

Díky malým bublinkám, podobné perličkám, způsobuje mikromasáž (jemné dráždění) kůže bez mechanického účinku jako má např. vířivka. Má za následek lepší prokrvení a celkovou relaxaci organismu. Vede k osvěžení a uklidnění organismu. Sedativní účinek projevující se ve zlepšení dýchání a krevního oběhu, uklidnění srdeční činnosti, uvolnění přetíženého a bolestivého svalstva, zmínění reflexních změn ve svalech, vazivu a tkáních.

 • teplota vody: 37°C
 • délka procedury: 20 minut

Vířivá koupel

Využívá kombinaci tepla a silného mechanického dráždění vodou. Vhodná při bolestech nohou z námahy, při otékajících nohou, u léčby poúrazových stavů, při špatném prokrvení. V nabídce s nepěnivou bylinou přísadou Herbaden Spa ~ máta a lemongrass.

 • Volně prodejná procedura 220 Kč
 • POZOR! Není vhodná po zánětech žil dolních končetin.
 • teplota vody: 37°C
 • délka procedury: 20 minut

Přísadová koupel

Koupele s bylinnými přísadami a esencemi využívá účinku teplé koupele a specifického působení přidané látky, které se indikují podle konkrétního zdravotního stavu. Podle zaměření vede ke stimulaci organismu, relaxaci, regeneraci, snížení bolestivosti nebo k hojení kožních afekcí. Síla bylin nastoluje v těle regulaci teploty a tlaku, dýchání, rovnováhu, harmonii a ozdravný proces a vdechování výparů s vůněmi a esencemi bylin ovlivňuje naši mysl a celou psychiku. Navozuje pocit pohody. Příznivě ovlivňuje zejména pohybový aparát, uvolňuje svalové napětí, má protibolestivý účinek.
Nabízíme:

 • koupel v rašelinovém extraktu - speciálně upravovaná koupelová rašelina svými organicko-minerálními látkami působí na celý organismus, odstraňuje akutní bolesti páteře, svalové spasmy, působí proti stresu, odstraňuje bolesti hlavy, urychluje regeneraci organismu a zvyšuje celkovou kondici. Pomáhá také při akné, artróze, ekzémech mírných kožních zánětech, revmatismu a svalové křeči. Volně prodejná procedura ~ 200Kč.
 • minerální koupel - sůl z mrtvého moře - používá se při chronických kožních potížích (lupénka, ekzémy, akné), při chronických, revmatických potížích~uvolňuje a regeneruje.Teplota vody 37-38 °C a délka procedury 20 minut + 10 minut celkový suchý zábal.Volně prodejná procedura ~ 200Kč.
 • minerální koupel s esencí čajové růže ~ uvolňující, blahodárně působí na celé tělo. Teplota vody 37-38 °C a délka procedury 20 minut + 10 minut celkový suchý zábal. Volně prodejná procedura ~ 200Kč.
 • harmonizující pelyňková koupel ~ vhodná při chronických kožních onemocněních, má velmi příznivé účinky při obezitě. Teplota vody 37-38 °C a délka procedury 20 minut + 10 minut celkový suchý zábal. Volně prodejná procedura ~ 200Kč.
 • sůl levandulová - relaxační koupel, která přináší celkové tělesné a duševní uvolnění, je vhodná při nespavosti, migréně a bolestech hlavy. Teplota vody 37-38 °C a délka procedury 20 minut + 10 minut celkový suchý zábal. Volně prodejná procedura ~ 200Kč.
 • sůl eukalyptová - uvolňující koupel při nachlazení nebo jako prevence proti nachlazení, přináší celkový pocit klidu a uvolnění organismu. Teplota vody 37-38 °C a délka procedury 20 minut + 10 minut celkový suchý zábal. Volně prodejná procedura ~ 200Kč.
 • Konopná koupel (léčivé konopí) ~ anestetikum, působí proti svalovým křečem, revmatismu, při onkologických onemocněních, menstruačních potížích, poruchách pohybového ústrojí nebo léčbě roztroušené sklerózy. Teplota vody 37-38 °C a délka procedury 20 minut + 10 minut celkový suchý zábal. Volně prodejná procedura ~ 220Kč.
 • Ovesná koupel ~ zadržuje vlhkost v pokožce, snižuje působení UV záření, podporuje nárůst tvorby nového kolagenu, který zabraňuje tvorbě vrásek. Působí pozitivně při revmatismu, ischiasu, na atopický ekzém, lupénku, akné, zklidňuje pokožku, pomáhá odstraňovat různé dermatitidy. Pro celkové zklidnění organismu a posílení nervové soustavy. Má vysoký obsah vitamínů skupiny B a zinku. Vhodné pro přecitlivělou kůži a suchou pleť. Teplota vody 37-38 °C a délka procedury 20 minut + 10 minut celkový suchý zábal. Volně prodejná procedura ~ 220Kč. Teplota vody: 37°C. Délka procedury: 20 minut

Přesličková koupel

Tonizující. Koupel obsahuje komplex bylin, kromě extraktu z přesličky také měsíček, heřmánek a eukalypt. Působí protizánětlivě. Jedinečné účinky při léčbě onemocnění ledvin, kožních problémech a ženských potížích. Podporuje prokrvení ledvin. Má pozitivní účinky při hojení kůže. Koupel výborně snáší i přecitlivělá pokožka. Je doporučována jako pomocný lék při onkologických nemocích. Přeslička je také dobrým preventivním prostředkem proti kornatění cév.

 • Volně prodejná procedura 250 Kč
 • Délka procedury 20 minut + 10 minut celkový suchý zábal

Africká xylopová koupel

Xylopia neboli Xylopová voda je alkoholový extrakt polodů Xylopia aethipica (strom rostoucí v subsaharské části Afriky, kolem řek). Účinné látky se získávají z plodu tohoto stromu. Vlastnosti xylopia: silný stimulující prostředek pro celé tělo. Zvyšuje prokrvení, tonizuje nervovou soustavu. Ulevuje od bolesti, odstraňuje otok, podporuje hojení, má desifekční a čistící účinky. Indikace: při onemocněních pohybového aparátu (bolesti zad, kloubů, svalů a šlach, artritida, revmatické onemocnění). Při civilizačních potížích (stres, deprese, nespavost). Při regeneraci sil (po sportu, při vyčerpání po těžkých výkonech nebo chřipce). Při rehabilitaci pooperačních a poúrazových stavů.

 • Volně prodejná procedura 280 Kč
 • Délka procedury 20 minut + 10 minut celkový suchý zábal

Gynekologická koupel - minerály Mrtvého moře a výtažek z heřmánku

Originální účinný a lékaři ověřený přípravek, dle originální receptury. Gynekologická sůl je vhodná pro ženy a dívky s gynekologickými potížemi, v poporodní i pooperační péči. Celkově regeneruje vaginální sliznici, tlumí a uvolňuje svalové napětí a křeče. Je velmi příjemná a oblíbená i pro své relaxační a aromaterapeutické účinky.

 • Volně prodjená procedura 280Kč
 • Délka procedury 20 minut + 10 minut celkový suchý zábal

Aroma masáž - částečná

Aroma masáž spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky éterických a vonných olejů. Dochází k prohřátí tkání, odplavení látek. Éterické vonné oleje svým hlubokým účinkem výtečně působí na nervovou soustavu masírovaného, blahodárně působí na aktivaci či stabilizaci psychiky, dochází tak k uvolnění těla i mysli. Posiluje imunitu organizmu, ulevuje při zátěži a stresu, harmonizuje tělesné a dušení pochody, které v organizmu probíhají. Působí preventivě, ale i při akutních stavech. Kontraindikací jsou křečové žíly.

 • Volně prodejná procedura 350 Kč
 • Délka procedury aroma masáž částečná: 20 minut

Masáž lávovými kameny - částečná

K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a zároveň se díky tomu uvolňují aniony kovů, přispívající k regenerci tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci a tato vlastnost se využívá k uvolnění blokací důležitých bodů a rozproudění energie v našem těle. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavuje stresu a napětí. Dokonale působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres, nespavost, na bolesti hlavy, únavu. Masáž s kameny výborně stimuluje krevní oběh, lymfatický systém a detoxikuje organizmus. Lávové kameny přiložené na tělo navozují kondici hlubokého uvolnění celého organismu. Podpoří a stimulují krevní oběh a tím obnoví energii těla, zrychlují metabolismus a mohou nastartovat proces hubnutí. Klienti na sobě sledují báječné uvolňující účinky ještě několik dní po masáži.

 • Volně prodejná procedura 330 Kč
 • Délka procedury: částečná masáž lávovými kameny: 25 minut
 • Délka procedury aroma masáž částečná: 20 minut

Parafín

Přikládání roušek smočených v rozehřátém parafinu o teplotě 56-58 stupňů celsia na různé klouby horních nebo dolních končetin. Prohřívání tlumí bolest a uvolňuje svalové napětí. Způsobuje prokrvení kůže, zmenšuje bolesti kloubů, má také příznivý relaxační účinek. Využívají se při bolestech páteře a končetinových kloubů. Nedoporučuje se u osteoporózy.

 • Volně prodejná procedura 120 Kč
 • Délka procedury: 15 minut

Rašelinový (peloidní) zábal

Sáček s prohřátou rašelinou se přikládá na příslušnou část těla. Dochází k pomalému předávání tepla do organismu. Jedním z hlavních efektů rašeliny je akumulace tepla. Rašelinového zábalu se využívá k léčbě chronických revmatických stavů, svalových kontraktur, bolesti kloubů a páteře.

 • Volně prodejná procedura 150 Kč
 • Délka procedury: 15 minut

Medový zábal

Med má antibakteriální, detoxikační a uvolňující účinky. V medovém zábalu plném minerálů, vitaminů B, C, D, E a flavonoidů je vaše tělo regenerováno. Medový zábal je ideální pro povzbuzení organismu zatíženého stresem a nezdravým životním stylem.

 • Volně prodejná procedura 230 Kč
 • Délka procedury: 15 minut

Kryoterapie

Přikládání hmoty zvané kryoperlosa o teplotě - 18 st. C, na různé klouby horních nebo dolních končetin. Tím se zvyšuje prokrvení dané oblasti, zlepšuje výživu tkání, na kterou je aplikována. Snižuje bolest a urychluje vyplavování zánětlivých působků.

Indikace: Akutní úrazy - zabraňuje vzniku větších otoků a hematomů. Záněty - při ochlazení dojde ke sníženému vnímání bolesti a následně je možné rehabilitací zvětšit rozsah pohybu kloubu.

 • délka procedury: 2 x 5 minut

Masáž reflexní a vazivová

Při reflexní masáži se fyzioterapeut snaží o odstranění všech reflexně vzniklých změn. Provádí se na sucho, bez použití masážních prostředků, hmaty jsou prováděny pomalu. Touto technikou se zvyšuje prokrvení, ovlivňuje svalové napětí a v neposlední řadě ovlivňuje bolest. Je nutná konzultace s lékařem.

 • Masáž není volně prodejná
 • délka procedury: 30 minut

Mobilizace páteře, periferních kloubů

Slouží k odstranění blokády, obnovení funkce a pohyblivosti v postižené oblasti (krční, hrudní, bederní páteře a kloubů) a k odstraňování bolesti. Je nutná konzultace s lékařem.

 • Procedura není volně prodejná

Techniky měkkých tkání

Fyzioterapeut uvolňuje měkké tkáně a tak příznivě působí na nervová zakončení.


Podvodní masáž částečná, celková

Podvodní masáž se provádí proudem vody na horní, dolní končetiny nebo záda různého tlaku a tvaru. Působení je mechanické a tepelné na krevní oběh a lymfatický oběh. Významně se zvýší prokrvení všech promasírovaných svalů, snižuje únavu nejen svalů, ale i únavu psychickou. Je vhodná pro stavy po úrazech a operacíh pohybového aparátu, revmatická a degenerativní onemocnění kloubní, choroby nervové (lumboischiadický syndrom, obrny), svalové bolesti, atrofie, chronickou zácpu. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

 • Teplota vody: 37 - 38°C
 • Délka procedury: 10 minut

Šlapací lázeň

Procedura je aplikována při cévních onemocnění dolních končetin. Spočívá ve šlapání vody o různé teplotě.

 • Teplá voda: 38 - 40°C
 • Studená voda: 16 - 18°C
 • délka procedury: 10 minut

Manuální a přístrojová lymfodrenáž

Má za cíl podpořit a posílit původní, dosud zachovalou vstřebávací a transportní funkci mízního systému. Je součástí komplexní léčby otoků, má výrazný protibolestivý a uklidňující účinek. Ovlivňuje lymfedém, revmatoidní a posttraumatické stavy, syndrom bolesti hlavy, zvýšenou únavu, lipedém, atd.

 • Přístrojová částečná - délka procedury: 30 minut - 230 Kč
 • Ruční částečná - délka procedury: 50 minut - 480 Kč
 • Volně prodejná procedura od pondělí do pátku 8.00 - 14.30 hodin

Ultrazvuk

Jde o léčbu za pomocí zvuku. Na dané místo se nanese kontaktní prostředek, nastaví se intenzita a čas působení a fyzioterapeut pomalu bolestivé místo přejíždí hlavicí. Nejčastěji je indikován při kloubních a vertebrogenních potížích. Je nutná konzultace s lékařem.


Lymfodrenáž manuální

je prováděna na horních nebo dolních končetinách pomalými, jemnými krouživými pohyby. Je zvlášť vhodná při otocích končetin (zmírňuje otoky) a po operacích ze zdravotního hlediska, z kosmetického hlediska při pocitu "unavených nohou" a při ošetření celulitidy. Zvyšuje imunitu, účinná celková detoxikace, zlepšuje metabolizmus celého organizmu, co je primární prevencí ochrany zdraví. Dále prevence vzniku křečových ži, zlepšuje tok lymfy. Délka procedury 50 minut. Volně prodejná procedura pondělí až pátek od 8.00 do 14.30. hodin na časování Eva.

 • Lymfodrenáž částečná manuální ~ 480 Kč

Lymfodrenáž přístrojová

princip spočívá v postupném nafukování jednotlivých komor drenážního návleku dle zadaného programu. Cílem lymfodrenáže je zlepšit tok lymfy. Je vhodná pro ošetření unavených končetin (k rychlejší regeneraci po fyzické zátěži, turistice, sportu ), základ pro ošetření celulitidy (pomerančová kůže). Doporučena jako prostředek na zvýšení imunity, detoxikaci organizmu a prevenci vrásek. Tato terapie zvyšuje kondici o 10 až 15%, je tedy vhodná i pro výkonné sportovce.

 • Délka procedury: 30 minut
 • Volně prodejná procedura pondělí až pátek od 8.00 do 14.30. hodin na časování E V A.
 • Lymfodrenáž částečná přístrojová 230 Kč

Individuální LTV

Individuální cvičení je zaměřeno na správný nácvik uvolňovacích a posilovacích cviků pro udržení správné funkce kloubů a svalů. Pomáhá mírnit bolesti.

 • Délka procedury: 30 min.

LTV v bazénu

Cvičení pod dohledem fyzioterapeuta Vám pomůže zlepšit pohyblivost kloubů a správně procvičit celé tělo. Kromě efektu léčebné tělesné výchovy se příznivě uplatňuje vliv vody a její teplota.

 • Délka procedury: 30 min.

Magnetoterapie

Procedura využívá léčebného působení magnetů. Přivádí vysokofrekvenční energii hluboko do tkání. Rozšiřuje cévy, zvyšuje celkovou obranyschopnost, má analgetické působení a relaxační účinek na příčně pruhované svalstvo. Zlepšuje přímým ohřevem funkci některých orgánů. Předepisuje se po úrazech, operacích, akutních ústřelech pomáhá při léčbě bolesti a zánětů.


Vodní uhličitá koupel

Koupel se připravuje sycením vody medicinálním oxidem uhličitým v saturátu. Teplota vody je spíše nižší, kolem 34 - 36 °C a klient musí v koupeli zcela klidně ležet. Tělo se obalí do mírně hřejivého povlaku malých bublinek čistého CO2. Koupel zvyšuje prokrvení kůže a slouží k prokrvení povrchových tkání. Snižuje krevní tlak a odlehčuje vnitřním tkáním. Příznivě působí na činnost srdce a ledvin. Série koupelí má také antistresový účinek. Je fyzicky náročná a nedoporučuje se kombinovat s dalšími náročnými a tepelnými procedurami.

 • Délka procedury: 20 minut + 10 minut celkový suchý zábal
 • Teplota: 33-34°C

Suchá uhličitá koupel

Jedná se o celotělové plynné lázně ve speciálním plastikovém vaku, který je napuštěn medicinálním oxidem uhličitým. Dochází ke zvýšenému prokrvení v důsledku rozšíření cév, kapilár, lepších průtokových vlastností krve, větší elasticity červených krvinek. Zvyšuje se tvorba buněčného cukru, zlepšuje se prokrvení mozku, srdečního svalu, končetin, klesá krevní tlak i otoky. Pozitivní efekt u nemocí pohybového i nervového ústrojí, osteoporózy, křečových žil, cukrovky. Zlepšuje se hojení, dochází ke zvláčnění jizev, má pozitivní vliv na kůži u celulitidy.

 • Volně prodejná procedura.
 • Koupel suchá uhličitá částečná 150 Kč
 • Suchá uhličitá koupel celková 190 Kč
 • Délka procedury: částečná 20 minut, celková 20 minut

Insuflace oxidu uhličitého do podkožíl

Aplikovaný medicinální oxid uhličitý působí proti bolesti, prokrvuje chladné končetiny, podporuje cévní systém, srdce a má vliv na činnost žláz s vnitřní sekrecí..

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
0.0 0Hodnocení