Rezervovat pobyt

Vytvořte si pobyt sami

Vytvořte si pobyt dle svého přání a potřeb.

Jak na to?

Z ceníku volně prodejných procedur Ceník - Procedury pro samoplátce si vyberte a sestavte lázeňský program, který budete čerpat v průběhu pobytu (Váš výběr procedur, prosím, vepiště do objednávky - rezervačního formuláře (odkaz dole "REZEROVAT POBYT"), včetně požadavku na ubytování a stravování, zda-li si přejete mít plnou penzi či polopenzi ). Podmínkou k přijtí na tento pobyt, je absolvování dvou až tří procedur v jednom dni (např. jedna koupel v kombinaci s jednou masáží a zábalem. Nelze absolvovat např. 2 koupele v jednom dni, či 2 masáže v jednom dni). Odjezdový den je bez procedur. Lázeňský pobyt je určen osobám starším 18 let. Pokud Vaše objednávka nebude splňovat požadovaný počet procedur (minimálně 2 procedury/den), dále požadavek na ubytování a stravování, nelze ji akceptovat.

Součástí pobytu je zdravotní konzultace. V případě, že si vyberete jiné procedury z našeho ceníku, než volně prodejné (tedy procedury dle ordinace lékařem), bude Váš pobyt podmíněn lékařským vyšetřením v částce 300Kč.

Váš požadavek zpracujeme a zašleme cenovou kalkulaci.

Pokud potřebujete poradit, či máte dotaz, neváhejte a volejte na recepci Eva, tel.: 518 395 501 (e-mail: recepce.eva@laznehodonin.cz)


Rezervovat pobyt

Dokumenty Poučení pro samoplátce a formulář Doporučení od lékaře je nutné doložit při nástupu.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
0.0 0Hodnocení