Rezervovat pobyt

Stravování

Lázeňský dům Vladimír

Komplexní lázeňská péče
Pro komplexní pacienty, jejichž pobyt je hrazen zdravotními pojišťovnami, se podávají jídla standardního a dietního typu. Stravování probíhá ve dvou směnách v klimatizované lázeňské jídelně s moderně vybavenou kuchyní. Dle charakteru onemocnění a doporučení lékaře se podávají diety šetřící a diabetické, po předchozí domluvě i dieta bezlepková.

Standardní strava pro komplexní pacient
Snídaně kontinentální
Oběd jednotná polévka, výběr ze 4 druhů jídel
Večeře výběr ze 4 druhů jídel

Lázeňský dům Eva

Samoplátecká klientela
Stravování probíhá ve dvou směnách v klimatizovaných, prostorných a moderně vybavených jídelnách s příjemnou obsluhou. Lázeňští hosté si mohou vybrat z lázeňského menu výběrové stravy až ze 6 druhů menu, jejichž součástí jsou i jídla dietní. Snídaně je podávána formou švédského stolu (zeleninové saláty, ovocné kompoty formou salátového bufetu). Obědy a večeře jsou servírovány.

Hosté s příspěvkovou lázeňskou péčí si mohou zvolit i výběrový typ stravy.

Příspěvková lázeňská péče

Pro příspěvkové pacienty, jejichž pobyt je částečně hrazen zdravotními pojišťovnami, se podávají jídla standardního a dietního typu. Stravování probíhá ve dvou směnách v klimatizovaných a prostorných jídelnách. Dle charakteru onemocnění a doporučení lékaře se podávají diety šetřící a diabetické, po předchozí domluvě i dieta bezlepková.

Standardní strava pro příspěvkové pacienty
Snídaně kontinentální
Oběd jednotná polévka, výběr ze 4 druhů jídel
Večeře výběr ze 4 druhů jídel
Vytisknout stránku Vytisknout stránku
2.7 44Hodnocení