Aktuální dění

Dárkové poukazy na procedury

3. září 2021

Vážení klienti, od pondělí 6. září můžete v lázeňském domě Eva využít čerpání Vašich dárkových poukazů na procedury. Jedná se o čerpání dárkových poukazů, které nebylo možné využít v řádné době platnosti z důvodu mimořádných opatření. Abychom Vašemu přání vyhověli co nejlépe, kontaktujte nás pouze prostřednictvím e-mailu: recepce.eva@laznehodonin.cz, kde prosím nezapomeňte uvést: 

Vaše jméno

Číslo dárkového poukazu

Hodnotu poukazu

Vaše telefonní číslo na které Vás můžeme kontaktovat

Prosíme klienty, aby nenavštěvovali lázeňské zařízení a vyčkali až na náš telefonát, který jste uvedeli v e-mailu. Procedury budou v hodnotě dárkového poukazu časovány jednorázově, dle platného ceníku pro rok 2021 - Ceník - Procedury pro samoplátce (zmeškané proceduru nenahrazujeme, ani neposkytujeme náhradu procedury). Nabídka procedur je z provozních důvodů omezena. Děkujeme za pochopení. Každý klient před vstupem na proceduru předložení potvrzení o bezinfekčnosti dle aktuálně platného Mimořádného opatření (tj. certifikát z ocko.uzis.cz - platný test z odběrového místa - samotest nelze uznat, potvrzení o prodělaném onemocnění COVID ne starší než 180 dní, certifikát o absolvovném očkování). 

Masáže v Denních lázních

17. červen 2021

Rezervujte si již nyní v recepci Dennních lázní - tel.: 518 395 506, spa@laznehodonin.cz. V provozu od 11.30 do 19.30 hodin: klasická masáž částečná, klasická masáž čelková, aroma masáž částečná. Služby lze hradit prostřednictvím Vaší elektronické peněženky (či nevyčerpaných dárkových voucherů do Denních lázní). Od července v provozu i Fiji rituályRituály, zábalová terapie, masáže, zážitková sauna.

Aktuální informace pro klienty ZP

8. červen 2021

Vážení klienti, věnujte prosím pozornost k aktuálním změnám vydaných Vládou ČR. Pro přijetí k pobytu budou nutná doložit následující potvrzení: Komplexní lázeňská péčePříspěvková lázeňská péče

V pátek 4. 6. 2021 otevíráme Denní Lázně!

3. červen 2021

V provozu bude prozatím: bazén s whirlpooly (bez saun), fitness a masážeProvozní doba a kontakt. Postupně budou zprovozněny další služby.

Rezervace na druhé pololetí 2021

22. duben 2021

Vážení klienti zdravotních pojišťoven, rezervace termínu na druhé pololetí roku 2021 bude zajeno od 14. května 2021. 

Samoplátecké pobyty

12. duben 2021

Naše společnost přijala z důvodu nejasného vývoje epidemické situace a neustálých změn v rámci mimořádných vládních opatření rozhodnutí, poskytovat lázeňskou péči z části či plně hrazenou ze zdravotního pojištění (KLP, PLP). Poskytování lázeňských pobytů pro samoplátce bude v letošním roce do odvolání omezeno. Děkujeme Vám za vstřícnost a pochopení, které jste nám po celou dobu zachovávali. Doufáme, že svou přízeň a podporu nám zachováte i do budoucna. Ohledně rušení rezervací Vás bude kontaktovat přijímací kancelář Eva: 518 395 504 (505).

Prodloužení platnosti dárkových poukazů

8. únor 2021

Vážení klienti, velice se Vám omlouváme, ale stále u nás není možné čerpat volně prodejné procedury pro veřejnost. Platnost Vašich dárkových poukazů Vám bude automaticky prodloužena. Děkujeme za Vaši trpělivost a zachování Vaší přízně. 

Zahájení provozu 5. ledna 2021

4. prosinec 2020

Vážení klienti, v současné době probíhá v lázních provozní přestávka. V novém roce se na Vás budeme těšit od 5. ledna. Děkujeme za veškerou podoporu a zachování přízně. Vám i Vašim nejbližším přejeme klidné svátky, hodně sil a pevné zdraví. S úctou kolektiv zaměstnanců Lázní Hodonín. 

Provoz pro klienty ZP do 23.12. 2020

24. listopad 2020

Vážení klienti, lázeňská péče bude do 23. 12. 2020 poskytnuta výhradně klientům zdravotních pojišťoven (komplexní a příspěvková lázeňská péče). Samoplátecké pobyty s termínem v roce 2020 jsou zrušeny. Pro posunutí termínu Vaší stávající rezervace v roce 2020, prosím, kontaktujte písemně přijímací kancelář: galambosova@laznehodonin.cz, humpolikova@laznehodnin.cz

Informace pro samoplátecké klienty

27. říjen 2020

Vláda ČR na základě usnesení ze dne 26.10. přijala krizové opatření týkající se omezení poskytování lázeňské léčebně rehabilitační péče pouze na péči hrazenou částečně či plně z veřejného zdravotního pojištění. Toto opatření platí od 28.10.2020 do 20.11. 2020

Denní lázně mimo provoz

9. říjen 2020

V rámci krizových opatřeních vydaných Vládou ČR se provoz do 25.10. 2020 v Denních lázních uzavírá. Platnost dárkových poukazů Vám bude po otevření automaticky prodloužena v recepci Denních lázní.

Volně prodejné procedury mimo provoz

30. září 2020

Velice se omlouváme, ale z provozních důvodů nelze do odvolání čerpat ambulatně volně prodejné procedury. Platnost dárkových poukazů Vám bude automaticky prodloužena v recepci Eva. Děkujeme za pochopení.

Letní kino pod širým nebem

9. červenec 2020

Letní večery s pro filmové fanoušky Letní kino srpen 2020

VOUCHERY NEPŘIJÍMÁME

8. červenec 2020

VE SPOLEČNOSTI LÁZNĚ HODONÍN, S.R.O. NELZE UPLATNIT STÁTNÍ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 4 000Kč, toto rozhodnutí se vztahuje na pobyty v období od 1.7. do 31.12. 2020.

Informace ohledně přijímání voucherů

8. červenec 2020

Vážení klienti, v současné době probíhá administrace Vámi dodaných voucherů. V následujících dnech Vás budeme informovat, zda Váš voucher bude v naší společnosti akceptován či nikoliv. Prozatím pozastavujeme příjem nových voucherů. Děkujeme za pochopení.

Volné kapacity od prosince

7. červenec 2020

Vážení klienti, nejbližší volné termíny pro absolvování týdenních a vícedenních pobytů jsou od prosince 2020.

Informace ohledně příspěvku 4 000Kč

2. červenec 2020

Vážení klienti, omlouváme se Vám, ale v současné době, nám nejsou, jako možnému poskytovateli slev, známy konkrétní podmínky programu a postup pro jeho zpracování. Ministerstvo pro místní rozvoj by mělo poskytovatele instruovat v nejbližších dnech. Do té doby bohužel nemůžeme Vaše rezervace zpracovávat, ani na Vaše dotazy nedokážeme fundovaně odpovědět. Jakmile budeme mít pracovní postupy a podmínky od MMR závazně dané, vše zveřejníme a začneme adekvátně řešit. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Denní lázně opět v provozu

26. květen 2020

Denní lázně budou v provozu v omezeném režimu od středy 27.5.2020: Provozní doba a kontakt

Od 1.6. se těšíme na samoplátecké klienty

20. květen 2020

Vážení klienti, od 1. června přijímáme na pobyty samoplátecké klienty. Děkujeme za Vaši podoporu a zachování přízně. Věříme, že se u nás budete opět cítit jako doma, spokojeně a bezpečně. Pobyty 2020

Proudloužení platnosti dárkových poukazů

7. květen 2020

Vážení klienti, platnost dárkových poukazů na pobyt či lázeňské procedury Vám bude automaticky prodloužena. Dárkové poukazy na procedury budou prodlouženy v recepci Eva a dárkové poukazy na pobyt v přijímací kanceláři Eva. Děkujeme Vám za pochopení.

ZRUŠENO - Sympozium rehabilitační a lázeňské medicíny 2020

29. listopad 2019

Velice se omlouváme, ale Sympozium rehabilitační a lázeňské medicíny konané v Lázních Hodonín, s.r.o. je z důvodů vládních opatření ZRUŠENO. O novém termínu Vás budeme informovat.