Dárkové vouchery do Denních Lázní

Hledáte ideální dárek pro Vaše blízké, přátele a kolegy? Nadělte jim vydatnou porci relaxace a pohody, které naleznou ve společnosti Denních Lázní. 

 

V recepci Denních lázní nebo online pomocí formuláře níže můžete zakoupit dárkové vouchery v hodnotě 500Kč, 1000Kč, 2000Kč a 5000Kč (upozorňuje klienty, že jednorázové vstupy do Denních lázní nezasíláme prostřednictvím České pošty, lze jej zakoupit pouze v recepci Denních lázní). Ostatní vouchery zasíláme pouze do ČR. Platnost voucheru je 6 měsíců od vystavení. Při předložení dárkového voucheru Vám bude za poplatek 30 Kč nabídnuta čipová karta - elektronická peněženka, na kterou se daná hodnota voucheru převede. Finance na elektronické peněžence jsou časově neomezené, záleží jen na Vašem čerpání a využívání služeb. Pokud finance vyčerpáte, můžete si elektronickou peněženku znovu dobít. V případě ztráty elektronické peněženky volejte: 518 395 506.

A jaké služby můžete na dárkové vouchery čerpat?

  • Dvouhodinový vstup do wellness zóny
  • Klasickou masáž částečnou či celkovu
  • Aroma masáž
  • Masáž lávovými kameny
  • Zábalovou terpii
  • Pečující rituály Pure Fiji
  • Zážitkovou (privátní saunu) pro dvě až čtyři osoby, která zajistí Vám a Vašim blízkým komfort a soukromí.
  • Léčebné fitcentrum

 

Voucher 500 Kč Voucher 1000 Kč Voucher 2000 Kč Voucher 5000 Kč

Voucher Denní lázně


Dárkové vouchery můžete zakoupit ve všení dny od 14.00 do 21.00, o víkendu a ve státní svátek od 10.00 do 20.00 v recepci Denních lázní. Kontakt: Recepce Denní lázně - telefon: +420 518 395 506, e-mail: spa@laznehodonin.cz
Objednávka dárkového poukazu do Denních lázní
Upozorňujeme, že cena poštovného se řídí dle platného tarifu České pošty. Pokyny k platbě Vám budou zaslány na uvedenou mailovou adresu objednatele.
Typ nebo hodnota voucheru: (povinné)
Jméno objednávajícího: (povinné)
Telefon: (povinné)
E-mail: (povinné)
Adresa: (povinné)
Poznámky:
Vytisknout stránku Vytisknout stránku
3.6 45Hodnocení