Dárkové vouchery do Denních Lázní

Hledáte ideální dárek pro Vaše blízké, přátele a kolegy? Nadělte jim vydatnou porci relaxace a pohody, které naleznou ve společnosti Denních Lázní. 

 

V recepci Denních lázní (tel.: 518 395 506, e-mail: spa@laznehodonin.cz), nebo online pomocí formuláře níže můžete zakoupit dárkové vouchery v hodnotě 500Kč, 1000Kč, 2000Kč a 5000Kč (upozorňuje klienty, že jednorázové vstupy do Denních lázní nezasíláme prostřednictvím České pošty, lze jej zakoupit pouze v recepci Denních lázní). Ostatní vouchery zasíláme pouze do ČR. Platnost voucheru je 6 měsíců od vystavení. Při předložení dárkového voucheru Vám bude za poplatek 30Kč nabídnuta čipová karta - elektronická peněženka, na kterou se daná hodnota voucheru v recepci Denních lázní převede. Finance na elektronické peněžence jsou časově neomezené, záleží jen na Vašem čerpání a využívání služeb. Pokud finance vyčerpáte, můžete si elektronickou peněženku znovu dobít. V případě ztráty elektronické peněženky volejte: 518 395 506.

A jaké služby můžete na dárkové vouchery čerpat?

  • Dvouhodinový vstup do wellness zóny
  • Klasickou masáž částečnou či celkovu
  • Aroma masáž částečnou
  • Masáž lávovými kameny částečnou
  • Zážitkovou (privátní saunu) pro dvě až čtyři osoby, která zajistí Vám a Vašim blízkým komfort a soukromí
  • Léčebné fitcentrum
  • Koupele (jodobromová, bylinná dle vlastního výběru, ovesná, konopná, FIJI koupel a další)
  • Cenovou nabídku naleznete zde: Ceník vstupu do Denních Lázní

 

Voucher 500 Kč Voucher 1000 Kč Voucher 2000 Kč Voucher 5000 Kč

Voucher Denní lázně


Dárkové vouchery můžete zakoupit ve všení dny od 14.00 do 21.00, o víkendu a ve státní svátek od 10.00 do 20.00 v recepci Denních lázní. Kontakt: Recepce Denní lázně - telefon: +420 518 395 506, e-mail: spa@laznehodonin.cz
Objednávka dárkového poukazu do Denních lázní
Upozorňujeme, že cena poštovného se řídí dle platného tarifu České pošty. Pokyny k platbě Vám budou zaslány na uvedenou mailovou adresu objednatele.
Typ nebo hodnota voucheru: (povinné)
Jméno objednávajícího: (povinné)
Telefon: (povinné)
E-mail: (povinné)
Adresa: (povinné)
Poznámky:
Vytisknout stránku Vytisknout stránku
3.5 69Hodnocení