Culture program events

Kombet

clock tuesday 18. february 2020, 11:00 - wednesday 25. march 2020, 11:00
Taneční a poslechový večer

Sourozenci Baťkovi

clock monday 17. february 2020, 19:00
Poslechový večer

Fašaňková zábava

clock saturday 15. february 2020, 14:00
Poslechové odpoledne

Tuláci

clock friday 14. february 2020, 19:00
Taneční a poslechový večer

Manželé Grufíkovi

clock wednesday 12. february 2020, 19:00
Taneční a poslechový večer

Koncert žáků ZUŠ Hodonín

clock tuesday 11. february 2020, 15:30
Poslechové odpoledne

CM Moravia

clock monday 10. february 2020, 19:00
Poslechový večer

Disco show

clock saturday 8. february 2020, 19:00
Taneční a poslechový večer

Kytarový recitál L. Janečka

clock saturday 8. february 2020, 15:30
Rytmus španělských a jihoamerických melodií

Koncert mladých umělců

clock friday 7. february 2020, 19:00
Poslechový večer

Countrio

clock wednesday 5. february 2020, 19:00
Taneční a poslechový večer

CM Slovácko

clock monday 3. february 2020, 19:01
Poslechový večer

KV Band

clock saturday 1. february 2020, 19:00
Taneční a poslechový večer

Koncert mladých brněnských umělců

clock friday 31. january 2020, 19:00
Poslechový večer

DH Rubín ze Skalice

clock wednesday 29. january 2020, 19:00
Taneční a poslechový večer

Osm žen

clock monday 27. january 2020, 19:00
Detektivní komedie - DS Svatopluk

Fenixi music

clock saturday 25. january 2020, 19:00
Taneční a poslechový večer

Posezení s harmonikou

clock friday 24. january 2020, 19:00
Poslechový večer

Slovácká kapela R. Horňáčka

clock wednesday 22. january 2020, 19:00
Taneční a poslechový večer

CM Slovácko

clock monday 20. january 2020, 19:00
Poslechový večer

KV Band

clock saturday 18. january 2020, 19:00
Taneční a poslechový večer

Tuláci

clock friday 17. january 2020, 19:00
Taneční a poslechový večer

Jitřenka L.Soustružníka

clock wednesday 15. january 2020, 19:00
Taneční a poslechový večer

Jitřenka L. Soustružníka

clock wednesday 11. december 2019, 19:00
Taneční a poslechový večer, kulturní sál

Radek Žalud

clock monday 9. december 2019, 19:00
Koncert nevidomého populárního zpěváka Poslechový večer, kulturní sál

Four Glasses

clock saturday 7. december 2019, 19:00
Taneční a poslechový večer, kulturní sál

Adventní zpívání

clock saturday 7. december 2019, 15:00
Sexteto Poslechové odpoledne, kulturní sál

Vánoce ve Skoronicích

clock friday 6. december 2019, 19:00
Děcka ze Skoronic Poslechový večer, kulturní sál

Možná přijde i čert

clock wednesday 4. december 2019, 19:00
Manželé Grufíkovi, Taneční a poslechový večer kulturní sál

Tichá noc

clock tuesday 3. december 2019, 19:00
Ženský sbor z Lanžhota Poslechový večer, kulturní sál