Kulturně informační centrum

V Lázních Hodonín se můžete léčit, odpočívat a poznávat krásy jižní Moravy. Cestujte s námi na kole, po vodě, do historie za zvuku folklóru a chuti vín.

Kulturně informační centrum jehož součástí je i kvalitně vybavená knihovna se čtenářským koutkem se nachází v lázeňském domě Eva. Jednorázové zapůjčení knih je v letošním roce zpoplatněno částkou 50Kč.

Pro čtenárskou dostunost jsme zřídili v lázeňském domě Vladimír i Eva bezplatné veřejné výpůjčky knih.

Kulturní referentka - tel. č. 518 395 530, e-mail: kultura@laznehodonin.cz, (volejte prosím pouze ve dnech - pondělí a středa od 13.30 do 14.30), pořádá kulturní akce Lázní Hodonín a pravidelně vás informuje i o programech konaných ve městě a okolí.

 

Kultura v lázních

Návštěvníkům Lázní Hodonín se snažíme přiblížit neopakovatelnost moravského folklóru vystoupeními místních souborů. Na své si přijdou i milovníci koncertů vážné a moderní hudby. Mezi oblíbené kulturní akcí patří bezesporu Zahájení lázeňské sezóny či Lázeňské vinobraní, které se každoročně konají v lázeňském areálu a jsou vyhledávány nejenom našimi hosty. Kulturní zážitky si mohou návštěvníci odnést z lázeňského amfiteátru pod širým nebem, oranžerie, nebo kulturního sálu, kde se konají pravidelné taneční a poslechové večery, besedy, výstavy, degustace vín, divadelní představení i módní přehlídky. Lázeňští hosté jsou také informováni o všech kulturních akcích, koncertech, programech a výstavách, které se konají ve městě či přilehlém okolí.

Volný čas si můžete zpestřit posezením v lázeňských kavárnách s letními terasami, nebo procházkami lázeňským parkem se spoustou příjemných zákoutí vybízejících k rozjímání a relaxaci. V těsné blízkosti parku je otevřena zimní zahrada s tropickými rostlinami z celého světa. Přístup do zahrady je bezbariérový.

Množství kulturních akcí pořádá Dům kultury Hodonín, podívejte se, co v rámci Vašeho pobytu bude aktuálně na programu: https://www.dkhodonin.eu/, https://www.kinosvet.eu/ 

 

 

 

Print page Print page
3.4 46Rating