Jedná o 21 denní pobyt (v některých případech 14 denní), kde je léčení hrazeno z veřejného zdravotního pojištění. Ubytování a stravu si klient platí sám. Schvalovací proces probíhá stejným způsobem jako u komplexní lázeňské léčby. Schválený návrh na příspěvkovou lázeňskou péči je odeslán do lázní prostřednictvím zdravotní pojišťovny nebo pacienta do přijímací kanceláře lázní, které zašle klientovi zvací dopis. V něm je upřesněn datum nástupu a další důležité informace. Platnost návrhu u tohoto typu péče je 6 měsíců. Během čerpání příspěvkové lázeňské péče není klient v pracovní neschopnosti.

Rádi Vám poradíme při vyřizování žádosti na lázeňskou péči hrazenou zdravotními pojišťovnami. Volejte prosím ve všední dny od 7:00 do 15:30 na telefonní čísla:
00420 518 395 502 - Tereza Vlčková (e-mail: pojistenci@laznehodonin.cz)
00420 518 395 503 – Hana Krůzová (e-mail: kruzova@laznehodonin.cz)

Doplňující informace

V ceně za pobyt není zahrnuto

  • lázeňský poplatek v částce 15Kč/osoba a den. Lázeňský poplatek neplatí osoby mladší 18 let, starší 70 let a držitelé průkazu ZTP/P a jejich průvodci.
  • regulační poplatek se od 1. 1. 2015 se u příspěvkové lázeňské péče nevybírá

Ceny za ubytování jsou uvedeny v Kč za osobu a noc. Změna cen vyhrazena.

Příspěvková lázeňská léčba

  • Příspěvková lázeňská léčba je hrazena zdravotní pojišťovnou, náklady na ubytování a stravu si hradí klient z vlastních finančních prostředků.
  • Základní doba léčení je 2 - 3 týdny.
  • Platnost návrhu u příspěvkové lázeňské péče je 6 měsíců.
Vytisknout stránku Vytisknout stránku
3.1 110Hodnocení