Spa Hodonín

Moře zdraví, spokojenosti a dokonalé péče

Moderní lázeňský komplex v srdci Jižní Moravy poskytuje cílenou léčebnou a rehabilitační péči i dokonalou relaxaci. Přijeďte za zábavou a zdravím do Lázní Hodonín. více


Klienti pojišťovny Co léčíme Léčivý zdroj Jodobromová minerální voda Péče profesionálů O lázních Denní lázně Wellness a procedury Krytý plavecký bazén Koupaliště Kultura a akce Co se u nás děje


víceNejbližší akce


News

Dárkové poukazy na procedury

20. january 2022

Vážení klienti, od 19. ledna můžete v lázeňském domě Eva využít čerpání Vašich dárkových poukazů na procedury. Jedná se o čerpání dárkových poukazů, které nebylo možné využít v řádné době platnosti z důvodu mimořádných opatření (poukazy vystaveny v roce 2019, 2020). Abychom Vašemu přání vyhověli co nejlépe, kontaktujte nás pouze prostřednictvím e-mailu: recepce.eva@laznehodonin.cz, kde prosím nezapomeňte uvést: 

Vaše jméno, číslo dárkového poukazu, hodnotu poukazu, Vaše telefonní číslo na které Vás můžeme kontaktovat

Prosíme klienty, aby nenavštěvovali lázeňské zařízení a vyčkali až na náš telefonát, který jste uvedli v e-mailu. Procedury budou v hodnotě dárkového poukazu časovány jednorázově, dle platného ceníku - Ceník - Procedury pro samoplátce (zmeškané proceduru nenahrazujeme, ani neposkytujeme náhradu procedury). Platnost dárkových poukazů na procedury k čerpání do lázeňského domu Eva a vystavených v roce 2019, 2020 bude ukončena dne 31.3. 2022.


Podmínky k nástupu na pobyt pro klienty ZP

19. january 2022

Komplexní lázeňská péčePříspěvková lázeňská péče


Rezervace pobytu pro klienty ZP

30. november 2021

Rezervace budou zahájeny od 3. ledna 2022 na období - BŘEZEN až SRPEN 2022 

Pokud chcete čerpat lázeňskou rehabilitační péči v měsíci lednu a únoru 2022, nechte si, prosím, standardně vystavit návrh u svého obvodního lékaře na základě doporučení odborného lékaře s uvedením Lázní Hodonín jako doporučené lázeňské místo.

Takto připravený návrh na lázeňskou léčbu zašlete ke schválení na vaši zdravotní pojišťovnu.  Po schválení návrhu revizním lékařem jej pošle zdravotní pojišťovna do Lázní Hodonín. Schvalovací proces na zdravotní pojišťovně obvykle trvá cca 21 dní od podání.

Po této lhůtě se můžete informovat telefonicky v Lázních Hodonín, zda jsme Váš návrh na lázeňskou léčbu již obdrželi, případně upravit termín nástupu, který Vám bude dle kapacitních možností stanoven.

Rezervaci je možné provést pouze telefonicky v pracovní dny od 7.00 do 11.00 hodin na telefonních číslech: 518 395 502 (503, 505). Předpokládaný termín rezervací se může v závislosti na vývoj situace měnit. 

Při rezervaci je nutné uvést: 

jméno a příjmení
datum narození
adresa bydliště
kontakt (e-mail, telefon)
zdravotní pojišťovna
indikace KLP
požadovaný termín
Pokud nebudou uvedeny všechny výše uvedené údaje, nebude Vám rezervace provedena. Rezervace se vztahuje pouze na termín, nikoliv na výběr dalších služeb.                                                                                                  

Kontakt na přijímací kancelář: Hana Krůzová, tel.: 518 395 503, kruzova@laznehodonin.cz, Tereza Vlčková, tel.: 518 395 502, vlckova@laznehodonin.cz, Romana Humpolíková, tel.: 518 395 505, humpolikova@laznehodonin.cz documents_text News archive