Rituály, zábalová terapie, masáže, zážitková sauna

Zábalová terapie 

Vyhřívané zábalové vodní lůžko zajistí pocit beztíže a naprostého uvolnění. Tento jedinečný pocit vznášení se na vodní hladině dokonale uvolňuje, uklidňuje a prokrvuje celý organismus.

POSTUP

 • Klient se svleče do spodního prádla (případně je nabídnuto jednorázové spodní prádlo), poté je uložen na speciální vak pokrývající vodní lůžko. Vak slouží jako podložka oddělující tělo klienta od teplé vody cirkulující ve vaně. Uvnitř lůžka je udržována stálá teplota 37°C. Na pokožku klienta je poté nanášen hydratačně-výživný zábal. Po nanesení zábalu je tělo klienta pokryto speciální jednorázovou folií (aplikovaný zábal tak podpoří cirkulaci a otevření pórů k optimální absorpci účinných látek). Následuje ponoření klienta do zábalového lůžka (20 minut). Tělo se nachází ve stavu bez tíže. Díky stálé teplotě lůžka dochází ke zvyšujícímu účinku zábalu. Po uplynutí 20 minut zábalové lůžko samo ukončí léčebný proces a s klientem opět vyjede vzhůru. Klient přechází i s folii do sprchy. Po osprchování ulehá na masérské lůžko, následuje 15minutová masáž dolních končetin s použitím kvalitních aroma olejů.

APLIKACE: dolní končetiny, oblast hýždí a kyčlí.

 • Součástí terapie je hydratačně-výživný zábal, který má detoxikační a čistící účinky, zlepšuje metabolismus. Aktivně je využíváno terapeutického účinku vodního zábalového lůžka a účinku přírodních produktů aplikovaných přímo na tělo klienta s následnou masáží dolních končetin aroma olejem.
 • Doba trvání procedur: 50 minut
 • Cena 790Kč (zahrnuje aplikaci zábalu, 20 minut prohřívání v zábalovém lůžku, sprcha, následná masáž dolních končetin vonnými oleji).

 

 • NENÍ VHODNÉ PRO:
 • Invalidní osoby a děti
 • Klienti s onemocněním srdce a oběhového systému
 • Klienti s omezenou hybností a s váhou přesahující 110 kg

 

 


Zážitková (privátní sauna) pro dvě až čtyři osoby

 • Cena: 1 - 2 osoby 490 Kč / 2 hodiny, 3 - 4 osoby 690 Kč / 2 hodiny
 • Teplota v lázni: 42 – 45 °C
 • Vlhkost: 100 %
 • Kabina: 4,2 m3

Zážitková sauna poskytne komfort a soukromí Vám a Vašim blízkým. Součástí zázemí sauny je masážní sprcha a dvě relaxační lehátka. V ceně není zahrnutý vstup do wellness zóny.

 


Pečující rituály z FIJI

Nově jsme pro Vás připravili také jedinečný zážitek z pečujících rituálů, které uvolní Vaše tělo a zklidní Vaši mysl. Samotný zážitek umocní unikátní přípravky z produktové řady Pure Fiji, které jsou vyrobeny směsí extra panenského kokosového oleje, kokosového mléka a výtažků z exotických oříšků, květin a plodů ostrova Fiji. Ostrované jižního Pacifiku užívají tyto směsi k hydrataci, výživě a ochraně pokožky a vlasů již po staletí.

Dnes vědci potvrzují, že profil těchto unikátních směsi přírodních olejů se nápadně podobá oleji produkovaným lidskou pokožkou, čímž je zajištěna optimální slučitelnost s lidskou tkání. Přípravky mají schopnost rychle se absorbovat, hydratovat a vyživit pokožku do hloubky. Jedinečné masážní rituály Pure Fiji odráží krásu, myšlenky a tradice ostrovanů Fiji, kde krása voní a tradice jsou ctěny. Exotické procedury jsou navrženy tak, aby využívaly přírodní zdroje ostrovů a zahrnovaly dary přírody a jedinečnost souostroví Fiji. Tyto rituály probouzejí mladistvý vzhled a krásu žijící v každém z nás.

1. Pohlazení z Fiji

Nechte se unést vlnami jižního Pacifiku běhém této příjemné procedury. Krémový kokosový peeling jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky a zároveň pečuje o pokožku, kterou zanechává hebkou a vyhlazenou. Následné ošetření hydratačním sprejem s obsahem kokosového oleje a výtažky exotických plodů navrací pokožce celého těla pružnost a doprává mu bohatou výživu.

Popis procedury: prohřátí těla v sauně s následným krémový peelingem a hydratací celého těla směsí panenského kokosového oleje spolu s výtažky exotických oříšků, květin a plodů z Fiji.

Ingredience: krémový peeling, hydratační sprej s pečujícím kokosovým olejem a přírodními výtažky - vonnou esenci si můžete z následujících: mango, karambola, mučenka, bílý zázvor

BÍLÝ ZÁZVOR - používá se v tradičním léčitelství a medicíně po tisíce let. Je známa pro své blahodárné a uklidňující vlastnosti. Jedná se o jemnou vůni exotické lilie s nádechem zázvoru.

MUČENKA - poodhalí Vám romantické tajemství ostrovů. Dokonalá rovnováha vůně nočních květin a ostrovních plodů s důmyslným nádechem citrusů Vás unese do tropických krajů.

MANGO - je oblíbena pro svou osvěžující vůni vyvolávající metaforu sluncem políbených dnů a konejšivých nocí. Nasládlá podmanivá vůně.

KARAMBOLA - exotické objetí tónů tropického ovoce a květin vás okouzlí, pocítíte také svěží sladkost - náznak chuti jablek s dotekem ranního slunce.

 • Doba trvání procedury: 50 minut
 • Cena : 790 Kč

2. Medové hýčkání

Objevte pacifické tajemství krásné pokožky! Přirozenou očistou pomocí cukrového peelingu docílíte úžasných výsledků. Krystalky čerstvé cukrové třtiny z kůže odstraňují mrtvé kožní buňky, vyleští a vyčistí pokožku a uvolní zanesené póry. Cukrová třtina též obsahuje přírodní kyseliny AHA (alfa-hydroxylové kyseliny), které kůži omlazují. Za studena lisovaný panenský olej z kokosu a výtažek z exotického květového medu následně pokožku hluboce hydratuje, vyživuje a zpevňuje.

Popis procedury: prohřátí těla v sauně s následnou aplikací cukrového peelingu, na závěr ošetření pleti vyživujícím kokosovým olejem s přísadou medu z květin ostrova Fiji. Vhodná pro všechny typy pokožky.

 • Doba trvání procedury: 50 minut
 • Cena: 790 Kč

3. Zázvorové povzbuzení

Dopřejte svému tělu očistnou sílu zázvoru! Zázračný zázvor, obsažený v detoxikační masce podporuje krevní oběh a tím napomáhá organismu při odbourávání škodlivých látek. Olej se směsí bylin umocňuje sílu zázvoru a šetrně pečuje o pokožku, které dodává potřebnou elasticitu a výživu.

Popis procedury: prohřátí těla v sauně s následnou aplikací zázvorové detoxikační celotělové masky se zábalem, závěrečné ošetření pokožky bylinným olejem.

Ingredience: zázvorová celotělová maska se zábalem, olej Herbal Fushion na celé tělo se směsí bylin.

 • Doba trvání procedury: 50 minut
 • Cena : 790 Kč

4. Kokosová vlna z Fiji

Celotělová tlaková masáž teplými kokosovými měšci je luxusní a exotické ošetření těla s výrazným regeneračním účinkem. Tato jedinečná relaxační technika aktivuje buňky v těle a probouzí všechny jeho smysly. Uvolňuje napětí, zatuhlé svaly a ulevuje od bolesti kloubů. Pomáhá zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, napomáhá při aktivizaci sil, zlep-šuje koncentraci, upravuje spánek, odstraňuje únavu a pozitivně ovlivňuje psychický stav organismu. Při rituálu se používají nahřáté ručně vyrobené kokosové měšce, prvotřídní přípravky z panenského kokosového oleje, másla a kokosové dužiny. Tyto ingredience navíc viditelně vyživují a tonizují pleť. Masáž kokosovými měšci nastartuje samoléčebné a omlazující procesy v celém těle, dodávají mu energii a vitalitu.

 • Doba trvání procedury: 50 minut
 • Cena: 1.190 Kč

Klasická masáž částečná a celková a aroma masáž částečná

Aroma masáž spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky éterických a vonných olejů. Dochází k prohřátí tkání, odplavení látek. Éterické vonné oleje svým hlubokým účinkem výtečně působí na nervovou soustavu masírovaného, blahodárně působí na aktivaci či stabilizaci psychiky, dochází tak k uvolnění těla i mysli. Posiluje imunitu organizmu, ulevuje při zátěži a stresu, harmonizuje tělesné a dušení pochody, které v organizmu probíhají. Působí preventivě, ale i při akutních stavech. Kontraindikací jsou křečové žíly.

 • Délka procedury aroma masáž částečná: 20 minut (+ 5 minut na vysvlečení a oblečení) - (400Kč)
 • Délka procedury masáž horkými lávovými kameny částečná 25 minut + (5 minut vysvlečení a oblečení) - (400Kč)
 • Délka procedury klasické masáže částečné: 15 minut (+ 5 minut vysvlečení a oblečení) - (250Kč)
 • Délka procedury klasické masáže celkové: 45 minut (+ 5 minut na vysvlečení a oblečení) - (700Kč)

 

 


 

REZERVACE Fiji rituálů, zábalové terapie, zážitkové sauny a masáží v recepci Denních lázní - telefon: 518 395 506, e-mail: spa@laznehodonin.cz
Vytisknout stránku Vytisknout stránku
3.2 107Hodnocení